vitrin mankenleri

her türlü Mağazanızın Konseptine Uygun Farklı vitrin mankenleri Tasarımlar Veya Tercihiniz Doğrultusundaki Bir Model (vitrin mankenleri) Tasarımı Size Ve Showroomunuza Özel dizayn ederek satışını yapmış olduğunuz Ürünlerinizi Çok Daha Dikkat Çekici şekilde Tanıtabilme ve göstermenize yardımcı olur. Özel Tasarım Bayan Vitrin Mankenleri, Erkek Vitrin Mankenleri, Çocuk Vitrin Mankenleri, Grup Manken Çeşitleri Olarak dizayn edilip Siz kıymetli müşterilermizin Hizmetine sunulmaktadır… vitrin mankenleri konusunda türkiye genelindeki lüx mağazaların seçimleri gibi sizlerde bizi tercih edebilirsiniz.

plastik askı

Kaliteli ve şık görünümlü teknoloji harikası plastik askı modellerimizden, en kaliteli ve uygun fiyatlı plastik askı modellere,  guney plastik askı üretimimiz ile tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. Askı olarak,  ahşap askı ve plastik askı olarak sizlere hizmet vermekteyiz ve lüks tasarımlı şık plastik askı modellerimizden, birisine hemen bize ulaşarak sahip olabilirsiniz. tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

ahşap askı

Ahşap askı

ahşap askı kullanılan yerler

Üst giyim askıları
Pantolon ve alt giyim askısı
Bebek ve çocuk elbise askısı
Lüks mağaza askısı
İç çamaşırı, bikini, mayo askısı
Ceket ve takım elbise askısı

ve dahası…..

Yatak odalarında, genç odalarında veya bebek çocuk odalarında elbise dolapların da ahşap askı lar ve plastik askılar kullanılabilir.

ahşap askı lar ve plastik askı lar genel olarak elbise asmak için kullanılabilir. Ama ahşap askı ile farklı şeyler yapmak isterseniz bu ahşap yada plastik askı lara takılarınızı asabilir veya kemerlerinizi, şalınızı da asmak için kullanabilirsiniz. tamamen ahşap askı kullanımı size kalmıştır.

raf sistemleri – ve biz.

Firmamız istanbul merkezli olmak üzere bölgemizde ve yurt içinde mağaza donanımları,teşhir standları, arşiv raf sistemleri ,depo raf sistemleri,ağır yük raf sistemleri,  raf sistemleri imalatı , raf sistemleri satışı (raf sistemleri toptan, raf sistemleri perakende) raf sistemleri sektorunde faliyet göstermektedir.

Firmamzın hedefi siz değerli müşterilerimizle birlikte, raf sistemleri ve diğer ürünlerimizi en kaliteli şekilde tüketiciye yansıtmaktır.

mağaza dekorasyon

 

Mağaza dekorasyonu konusunda özel ve mimarlık ofislerine özel tasarım raf, stand, raf sistemleri imalatı yapmaktayız.  mağaza dekorasyonu Ana faaliyet konumuz tekstil mağazaları için raf sitemleri, özel tasarım raf sistemi, orta standlar, mağaza dekorasyonu ve mağaza dekorasyonu ekipmanlarıdır.  mağaza dekorasyonu uzmanlığımızla mağaza dekorasyon  sistemleri üzerine görsel yenilikleri ve tasarımları yakından takip edebilirsiniz. Mağaza dizayn projelendirmesi konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, modern mağaza konseptleri ile müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti vermektedir.

bu sektörde bilgi ve deneyim olan firmamız tarafından imal edilen pilastik manken ve askılık ürünleri mağaza dekorasyonu hizmeti ile süslemektedir…

Mağaza dekorasyon

MAĞAZA DEKORASYON

Mağaza Dekorasyon konusunda tüm türkiye’ye hizmet veren, guney.com.tr sizler için çeşitli mağaza dekorasyon sistemleri sunmaktadır. Bunların başlarında diğer bir konudaki, ahşap askı, plastik askı, vitrin mankenleri,  raf sistemleri vb gibi ve daha fazla ürün kategori ve çeşit seçenekleriyle sizlere en iyi mağaza dekorasyon hizmetini vermektedir. Sizlerde mağaza açıyorsanız yada mağazanızı geliştirmek için kendinize mağaza dekorasyon ürünü arıyorsanız, şuna emin olabilirsiniz ki, mağaza dekorasyon ürünleri konusunda en tecbübeli firmalardan birtaneside biziz. Sattığımız mağaza dekorasyon ürünlerinin garantisi firmamız bünyesindedir ve her zaman teknik tüm konularda yada aklınıza takılan her yerde, sizlere mağaza dekorasyon adına satışını yaptığımız her ürün için teknik destek vermeye hazırız! Mağaza dekorasyon ürünlerimizi görmek için web sitemiz olan, guney.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

MAĞAZA DEKORASYON Ürünleri Fiyatları

Sattığımız mağaza dekorasyon malzemelerinin fiyatlarını sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Mağaza dekorasyon ürünlerimiz, çeşit çeşit ve kalite kalitedir.

Mağaza Dekorasyon

MAĞAZA DEKORASYON

Mağaza Dekorasyon ürünlerini şirketimiz sizler için, satışını yapıp pazarlamaktadır. Şirketimizde bulunan tüm mağaza dekorasyon ürünleri garanti kapsamında ve faturalı olarak sizlere teslim edilmektedir. Bizler kesinlikle mağaza dekorasyon ürünlerimizi faturasız ve garantisiz satışını yapmadığımız gibi, her türlü mağaza dekorasyon ürünlerimizin garantisini ise yine sizlere vermekte bu pazarlamasını yapmış olduğumuz mağaza dekorasyon ürünlerimizin de desteğini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Sizler eğer mağaza dekorasyon ürünü arıyorsanız, mağaza dekorasyon ürün çeşitlerimizi mutlaka incelemelisiniz.

MAĞAZA DEKORASYON ürünlerimizi Nasıl incelersiniz?

Mağaza dekorasyon ürünlerimizi, sitemizde bulunan mağaza dekorasyon kategorisine girerek görebilirsiniz. Bu kategorimizde yer alan, mağaza dekorasyon adına herşeyi bulabilirsiniz!!! Siz yeterki ne istediğinizi bilin! Biz guney.com.tr olarak, sizler için tüm mağaza dekorasyon ürünlerini sizler için temin ettik ve websitemize sizler için ekledik! Şirketimiz bünyesinde, çeşitli mağaza dekorasyon ürünlerimizin arasında, ahşap askı, plastik askı, vitrin mankenleri ve raf sistemleri gibi çeşitli mağaza dekorasyon ürünlerimizde yer almakta olup, satışını tüm türkiyeye yapmaktayız

Bizlere web sitemizde bulunmakta olan iletişim seçenekleri ile ulaşarak, mağaza dekorasyon ürünlerimiz için sipariş verebilir yada mağaza dekorasyon satış ofisimize gelerek yine bizlerle birebir iletişim içerisinde olup, yüz yüze hem bilgi alış verişinde bulunabilir, hemde mağaza dekorasyon ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Vitrin Mankenleri

VİTRİN MANKENLERİ

Şirketimizin sizler için sunduğu vitrin mankenleri çeşit çeşit ve model modeldir. Websitemizde yer alan vitrin mankenleri kategorisini inceliyerek, çeşitli vitrin mankenleri görebilir ve beğenmekte olduğunuz vitrin mankenleri ni bizlere ulaşarak sipariş edebilirsiniz. Sipariş edecek olduğunuz vitrin mankenleri A+ Kalite ürünlerdir ve garanti kapsamında bu vitrin mankenleri adresinize ulaşmakta olup, satışını yapmış olduğumuz vitrin mankenleri için her türlü desteği, guney.com.tr sizlere sunmaktadır. Sizlerde mağazanız için, vitrin mankenleri bakıyorsanız mutlaka bizi denemelisiniz. Vitrin mankenleri ahşap askı, plastik askı, raf sistemleri ve mağaza dekorasyon adına hizmet veren şirketimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya her zaman hazırdır. Sizde Türkiye’nin çeşitli illerindeki müşterilerimiz gibi referanslarımız arasında yerinizi alabilirsiniz. Vitrin mankenleri konusunda sizlere7/24 destek vermeye hazırız. bizi seçin rahat edin! Vitrin mankenleri konusunda Türkiye’deki iddialı tek adres, guney.com.tr

Vitrin Mankenleri

VİTRİN MANKENLERİ

Satış ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerimiz arasında vitrin mankenleri de yer almaktadır. Bu vitrin mankenleri mağazalar için özel olarak tasarlanmış ve siz değerli ziyaretçi / müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Vitrin mankenleri mağazalar için olmazsa olmaz, göze hitap eden ve elbiselerin insanlar üzerinde nasıl durduğunu apaçık sergileyen, görsel olarak pazarlamanın en etkili yollarından da birisi sayılmaktadır aynı zamanda… Çünkü; insanımız sadece ülkemizde değil, dünyadaki mağazalarda ilk önce vitrin mankenleri üzerindeki kıyafetlere göz atmaktadırlar. Dolayısıyla, mağazalardaki ilk göze çarpan vitrin mankenleri üzerindeki kıyafetler olmakla birlikte, vitrin mankenlerimizin göze hitap etme şekliyle etkili pazarlama türevlerine bu sayede erişebiliriz. işte tam bu yüzden mağazalarda vitrin mankenleri olmazsa olmazlarımızdır. Görsel pazarlama açısından, ilk görülen vitrin mankenleri üzerindeki elbiseler ve gösterilmek üzere, diğer vitrin mankenleri üzerindeki kıyafetler, pazarlanmaya çalışılan elbise, kıyafet vb gibi satışını yaptığınız kıyafetler in görsel olarak sergilenmesi, vitrin mankenleri sayesinde gerçekleşmekte olup, sizlerde bu konuda gayet titiz davranmalısınız.

VİTRİN MANKENİ Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Vitrin mankenleri satın alma düşüncesindeyseniz, sizlere bu konuda uzman kadromuz ile destek verebilme şansını sizlere sunmaktayız. Sizlerde eğer vitrin mankenleri almayı düşünüyorsanız, web sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarımız yada E-Posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

AHŞAP ASKI VE PLASTİK ASKI

AHŞAP ASKI VE PLASTİK ASKI ARASINDAKİ FARKLAR

Ahşap askı lar ahşaptan, ve plastik askı lar plastikten yapılmakta olup, mağaza ve iş yerlerinin bu çeşitleri seçme tercihleri değişik olabilir. Özellikle giyim mağazasında bulunan askılar, genel olarak plastik askı çeşitleridir. Fakat, ahşap askı yı daha çeşitli giyim sektörlerinde tercih edebilen, müşterilerimizde bulunmaktadır. Tamamen zevk meselesi olmakla birlikte, ahşap askı ve plastik askı modellerimiz için verilen siparişler genelde her iki askı çeşitlerinide kapsamaktadır.

AHŞAP ASKI MI? YOKSA PLASTİK ASKI MI?

Bu sorunun cevabını her zaman alamayabilirsiniz. Plastik askı ve ahşap askı modellerimiz (A) Kalitedir. Fakat çeşitli mağaza sahipleri, plastik askılardan yana genelde çok tercih olarak kullanabilmektedir. Bunun nedeni ise, sürekli mağazayı müşterilerinin ortalığı dağıtma sevdasıdır. Ezilme, kırılma ve bazende bilerek isteyerek kırmaları göz önüne alındığı vakit, ucuz olduğu için plastik askı lar tercih edilmektedir. Fakat, ürünlerimiz dayanıklı ve kolay kırılan cinsten değildir.

Ahşap askı modellerimizi ise, genelde daha lüx mağazalar tercih etmektedir. Marka lı ürünlerin tercihi ahşap askılar dır. Fakat bunu genellemek yanlış olabilir. Günümüzde çünkü her isteyen ahşap askı çeşitlerimizden yararlanabilmektedir. o yüzden bu konuyu kısa keseceğiz. Bilmeniz gereken tek şey, gerek ahşap askı gerekse plastik askı ürünlerimizin standartların üzerinde, TSE Belgesine sahip olduğudur.